1.školní den...Kupodivu dobrej =)

1. září 2009 v 12:23 | Andie^^ [Glass Tear] |  DIARY
Páni :D S tím nadpisem jsem se překonala :D :)

Co povídat?První školní den v nové škole? BOMBA!...Odvedla mě tam učitelka představila mě (jako bych to nezvládla sama) Já si sedla a radši zapla ipod :D ..Najednou všichni kluci okolo mě. Holky tam ještě nebyli ... Tak já jsem se zmohla jen na pozdrav..A oni se hned začli vyptávat.. :D Co poslouchám,když jsem řekla že se mi líbí Rap,Hip Hop a r'n'b ..Tak se málem podělali :D ... Hned spustili jak si budem rozumět :D..Když jsem doplnila že jezdím na skatu tak už nemohli :D . Jeden hned začal '' Jó! Zlato teďko tě berem oficiálně do party'' ... :D Bože ....Ale jsou tam krásní kluci :)...Pak přišli i holky..Chvilku na mě koukali ale pak jsem slyšela jednu takovou blondýnku (Kiki se jmenuje) jak říkala těm ostatním jestli se se mnou půjdou seznámit že vypadám v pohodě...Tak šli..Sou hrozně milý :) Sice žádný svatouškové,ale kdo je že? .... Většinou skejťačky nebo hopačky :D .... Jedne vypadala celkem na Street... :) Prostě dobrý..S tou Kiki jsem hned seděla ... Docela si sní rozumím ..:)
Akorát jsem trochu překecla klukům :D Když jsem viděla třídu narvanou hopáků tak si mi moc nechtělo vysvětlovat že se mi líbí Tokio Hotel :D No,líbí jenom je někdy poslouchám..Už to není tak horký..Beru je jako dobrou kapelu toť vše :D ..Ale to je fuk ...Tak jsem zvolila jinou taktiku :D ... Sice se v rapu moc nevyznám :D Znám všechny interprety ale že mi sem ho milovala to se říct nedá :D ... Takže dobrý :) Normálně se tam těším .. Poprvé v životě do školy :)
A jak to probíhalo u vás ? :)


Andie^^ [Glass Tear]

 


Komentáře

1 BrOkEN_HeaRt - TwOJe LoWuJuCe AFFiNkO x) MaM Te MoC RaDa CmuLk..x) BrOkEN_HeaRt - TwOJe LoWuJuCe AFFiNkO x) MaM Te MoC RaDa CmuLk..x) | Web | 1. září 2009 v 13:38 | Reagovat

AoY MoYe ZLaTko...
TaQ BlOG Je ZaSe SpUsTeNy :))
Si Mi ChyBaLa MOC a Aj BloG! :))
TaK DuFaM Že VseTkO DoBeHnEM...
PaPiQ..CMuK

2 Vee. Vee. | Web | 1. září 2009 v 17:11 | Reagovat

Úú tak já mám před sebou první den v posledním ročníku devítky, tak se bojím, až uvidím ty nové tváře v prváku, jelikož se mi teď kamarádka vyplakala na rameno, že má třídu plnou dilinek a uvažuje, že změní školu. Chudák holka. No já zjistila, že očividně se na mně parta ilinek přes prázdniny spikla, protože dneska mně mohly probodnou pohledem. Copak jim vadí, že vyznávám retro punk styl? Že nosím odlschůlový hadry a miluju undergroung? No tohle... Ale jedna kámoška, trošku puťka, moje malá spisovatelka si vedle mně sedla. Je to super holka, není namyšlená fiflenka a dá se s ní rozumně bavit. Tak aspoň tak jsem spokojená. Uvidím jak to bude dál, pokud mně dilins-club (tak jim říkám) nezamordujou...  :-?

3 Vee. Vee. | Web | 1. září 2009 v 19:48 | Reagovat

Nojono. Celé hodiny si lakujou nehtíky, každou čtvrt hodinu si obtahují uční linky, češou se... Ach, ach.. Ale nejvíc mně štve, že to byli dřív moje hodně dobrý kámošky, to mně na tom mrzí. Moje puťka Andrejka je super holká :) Je s ní větší sranda, než s dilins-club...  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama