DIARY

střepy přinášejí štěstí ...ne?

30. října 2009 v 20:58 | BubblE *JackiE*
ČAUTE!

Tak se ozývám po nekonečně dlouhé době,tedy aspoň pro mne :) Po tom rozhodování zda mám skončit nebo ne,jsem se rozhodla že budu pokračovat.Dneska se mi dokonce podařilo rozbít několik misek,přesněji řečeno mámy misek.Byla z toho celkem na prášky.Otevřela jsem okno na něm byl jeden svícen a ten spadl a přirozeně svou tíhou rozflákal ty misky.Sousedé z okolních vil si museli myslet že jsou u nás zápasy.Proto křičení především znělo jako ,,Ty tele!Tebe k něčemu pustit!'' ...To řvala především máma,já na ní naopak řvala že nemá všude mít svoje šílený krámy.Který zaplavují půlku domu.Někdy jsi přijdu jako u kolotočářů..

Zatím se u mě nenacházejí žádně depky.Sice někdy mám divný myšlenky.Co by se mohlo stát kdybych žila v Německu,ale na to nesmím myslet..Hlavně vím že tam pojedu a to na dlouhatánskou dobu.A to je pro mě to nejdůležitější na světě.Jinak nevím jestli měl ON pohřeb,někdo možná ví,psala jsem tady v depresích jak mi chybí.Pohřeb už musel určitě mít ale já na něj nešla.Bála jsem se pohledu na rakev,jak se spouští i sním dolů.To bych asi psychicky nezvládla.Ale nechci se o tom bavit.. Prozatím jdu..Mějte se krásně :) A držte se :*
...ready!

20. října 2009 v 22:45 | BubblE *JackiE*


ČEKAT ? Proč ? Je to k ničemu !


Kašlu na čekání. Nemám náladu pořád vyčkávat,za svým cílem jsi už TEĎ půjdu.! Vrací se moje staré JÁ,pro někoho bylo špatné ale mě se líbí.Vrátím se jak povahou tak vzhledem, chováním i myšlením. A konečně budu ze sebou spokojená.Zní to směšně? Taky to nečti! Půjdu si už teď konečně za svým snem.Nebudu ho už jen snít já ho chci žít! Konečně jsem se odhodlala vytřít všem pitomcům zrak.Kašlu na vše imbecilní předsudky. Je to můj život a já si ho chci žít jako budu chtít.Žádný pablb už mě nebude směrovat. Teď už budu konečně svobodná. A kluci? Nevinný flirt jako dřív.Žádně ''osudové'' zamilování nepotřebuji. Půjdu si za tím co chci.Za tím čeho chci v životě dosáhnout.Za tím koho bych uměla milovat. Už žádné deprese . A k čemu ? Brečet ? To už nikdy nebudu. Naučím se být silná,naučím se to všechno co už jsem zapomenula.I když teď píši ten článek, konečně se poznávám nacházím samu sebe. Zní to divně ale přijde mi jako když se ve mne něco láme..Třeba se odehrává souboj :D Ne,já už mám souboj vyhraný. Zvážila jsem vše co se dalo. Nacházím v sobě ''styl'' už nebudu kopírovat slepě někoho,najdu sama sebe.Nebudu se vyhrazovat žádným podmínkám.Budu si myslet co se mě líbí a koupím si taktéž co mě líbí. Normálně mám ze sebe radost..Ještě bych chtěla poděkovat všem co mě drželi nad vodou.Hlavně mojí drahé Bo . Ta mě ze všech lidí pomohla nejvíce.Její optimistické komentáře které mi vždycky zvedli náladu byli nejlepší

- Moc jsi mi pomohla,bez tebe bych to nezvládla a nejspíš už bych byla nahoře.Pokaždé jsi mi dodala odhodlání to aspoň zkusit překonat.I když se mi to nepovedlo stále jsi byla při mě. A psala že se mi to podaří. A díky Tobě podařilo.Za všechno ti moc děkuji.Jsi úžasný člověk který si zaslouží obdiv.Dodávala jsi mi energii a stále dodáváš.Díky tomu jsem si uvědomila mnoho věcí,které by mě jindy ani nenapadli..Děkuji za to že jsi, a že jsem tě aspoň takhle mohla trochu poznat. Vážím si Tě.. A ještě jednou děkuji,za vše co jsi pro mě udělala.

BubblE *JackiE*

20.října - [my diary]

20. října 2009 v 20:22 | BubblE *JackiE*

Hello ! Zlatíčka moje,jakpak se máte? Já opět pohoda.Dneska jsem nebyla ve škole. Je mi nějak divně,chvilku zima chvilku teplo. Tak máma řekla že bych mohla být do konce týdne doma. Nebudu toho nijak využívat,jako mimoškolní pařby ,protože se na to ani popravdě necítím.Zrovna dneska jsem si stala asi kolem 9.Máma už v práci,já doma sama.Tak jsem toho náležitě využila.Napustila jsem plnou vanu,hodně pěny + vonný olej :) Proběhlo zušlechťování. Co mám povídat holčičí ráno - maska,balzámy na vlasy,depilace,čištění obličeje. Když tohle všechno bylo zamnou namířila jsem si to do kuchyně,tam jsem si připravila kafe a muffiny :* A šla zase do svého pokoje,opět mě překvapilo že jsem viděla skrz mou prosklenou stěnu že prší. Ujasnění pojmu prosklená stěna - Každý má asi doma zeď že? Tak já mám tu jednu ze skla.Prostě něco jako mega okno :D -
Jelikož mám svojí postýlku naproti tak jsem si do ní zalítla,pustila písničky a koukala ven + snídala. Můj pohled se naskytl na přijíždějící tramvaj směr Lochotín a asi milion studentů,kteří se do ní valili. Pak už jenom na auta,což je normální a lidi kteří táhnou tašky už teď se ''Santou'' To jsem nepochopila,není ještě ani říjen a oni už nakupují blázni :D Takže moje máti je taky solidní magor,protože dnes se vydala jet do Olympie na patřičné vánoční nákupy :D .. Jedním slovem blázinec..Dál už to probíhalo normálně jako každý den.Objednala jsem si 2 pizzy . Jednu sýrovou druhou salámovou a spokojeně se cpala u filmů :)
Zatím pápá =*

MILUJU VÁS =*

BubblE *JackiE*

17.10.09 [my diary]

17. října 2009 v 20:41 | BubblE *JackiE*
Hollá! Tak jak koukám z okna počasí se nezlepšilo,pořád sněží . Ne že bych neměla sníh ráda,ale ráno mít tu šílenou břečku na chodníku to je akorát u hubu. Další způsob je že mě nahodí auto.To se mi dnes taky stalo,jdu si po chodníku najednou jede nějaký debil a ještě si to tupec prudce zabrzdí takže já mojí bundu od toho..Tak jsem naštvaně odkráčela a na toho šoféra jsem ukázala fakáče :D

Když jsem konečně došla k babi,tak tam jako když padla bomba a babička mi oznámila, že chce malovat ložnici. Tak z toho už jsem měla vážně předčasné vánoce,babi mi před ksicht postavila barvu a ať začnu :D Z toho už mě málem křísili.Ještě když jsem přišla celá v značkovém :D Takže mi bylo jasný že se zaprasím,což se mi teda nechtělo.Nový tričko Écko a mohlo být celý v prdeli.Tak jsem řekla ať mi dá něco normálního :D Babi,vytáhla dědovu sportovní soupravu od Adidas .Že prý mi to bude :D Vážně mi to bylo,tepláky mi padali a mikina taktéž :D Babi ale usoudila že prý si to mám víc vytáhnout a už to padat nebude :D Jenže detail byl,že já ty tepláky měla vytáhli až pod kozy :D Takže babička to vyřešila šátkem :D Který mi uvázala okolo pasu.Takže už mi to tak nepadalo ale moc jsem se v tom necítila. Hlavně když jsem zjistila že budu lézt po štaflích :D Moje pracně vyžehlená hlava bude v píč* jsem si myslela :D Samosebou když jsem vymalovala tou zasranou žlutou,tak celý ksicht od toho.
Já myslela že budu vraždit :D Ale od dědečka jsem dostala pochvalu jaká jsem šikovná holčička :D Za tu holčičku jsem teda byla naštvaná,v 15cti jsem ''holčička'' jo? To mě urazil :D Ale napraveno to bylo tím že zítra mě odveze do mekáče :) Nakonec pro mě přišla máti.No,v 15cti se mě bojí pustit.Prý že je tma a Plzeň je v noci nebezpečná :D Nějak jsem nepochopila co je na 19 hodině nočního :D Ale budiž,nechám jí za pravdu :)
BubblE *JackiE*:*

písnička která říká vše ..

17. října 2009 v 12:59 | BubblE *JackiE*

Holá zlatíčka :* Jakpak jste se vyspali když máme víkend ? Já totálně peckově,nerušil žádnej skurv*nej budík nic. Prostě pohodička :)nebyla ve škole v pátek,bylo hrozně hnusně tak mi máma vlítla do pokoje jestli chci jít do školy. Já kývla že ne,jak jinak taky :P Tak máma řekla že tedy nepůjdu,že mám na stole kroasany+kakao tak ať se jdu pak najít.Ještě k tomu dodala že z práce přijde až večer,mají prý nějakou poradu takže mám tam prachy a číslo na pizzu.
Prostě pohodový pátek :D Ale teď už máme víkend.Další pohoda sice u nás sněží ..Né,že bych neměla ráda sníh ale v říjnu ? To je ulítlý :D
Teď jsem si objevila super song .Znám ho ještě od něj,ale nějak se mi ho nechtělo pouštět.Je docela smutnej takovej upřímnej ..Prostě dokonalost..Poslouchám ho pořád dokola a hrozně se u toho culím,ani nevím proč.Že by mi hodně věcí docházelo ? To může být ono. Můj mini mozeček taky zapnul. Mohl zapnout dřív ale k tomu se nebudu vracet :)

Ty slova. Něco krásného,nevím co se mi na tom tak líbí.Je to celý upřímný .Nejsou tam žádný litovací kecy .Na tenhle song už jedu asi od úterý. Pořád dokola a líbí se mi čím dál víc :)

nové menu + my diary

17. října 2009 v 0:10 | BubblE *JackiE*

Hola! Dneska jsem se už teda dokopala a konečně změnila to menu.Musím říct že mi to dalo zabrat tolik keců jsem ještě o sobě tedy nesepsala.Nevěděla jsem co už tam dávat za obrázky proto jsem tam napsala o sobě.Když je to zaměřený blog o mě tak tam mám být já ne :D Dál jsem vrátila zpět starý design . Nevím ty kytky na mě byli moc hardcore : ..Navíc mě takovéhle designy za chvíli omrzí a nemůžu k nim dát tolik nápisů,kolik bych chtěla :)

Možná se mnozí divé mé dobré náladě,ale uvědomila jsem si že musím žít dál i bez něj.Sice to někdy ještě hodně zabolí ale zvládám to líp.Proto jsem se rozhodla něco změnit jak tady tak na sobě :) jsem zase blond ..A mám růžové pramínky.Vypadá to celkem hezky,asi u toho zatím zůstanu.Žádné velké změny neplánuji . Stáhla jsem si několik fotek jeho a mám je uložené ve složce,když je mi smutno tak se na ně podívám,vidím ten jeho úsměv a je mi líp. Sice mi moc chybí,ale nevrátím ho už bohužel ..Nechci tomu zase propadat proto mám dobrou náladu :) Teda snažím se ji mít dobrou.
Jsem hrozně ráda za to jak mě tady mnozí podporují . Hlavně moje drahá BO .Nevím co bych bez ní dělala,vždycky mi dodá energii a odvahu .Proto jí patří moje velké DÍKY . Dál už bych jenom chtěla říct že jsem ráda za to,že jsem ho někdy mohla potkat a že na něj nikdy nezapomenu. :) Ale to asi on ví a tady už to víte asi taky,po mojí sérii nesmyslných článků . :)
No nic tak se s vámi pro dnešek rozloučím :*

BTW : Pro lidi kteří neví že nemám profil,ale mám ''volitelný menu box'' ten funguje pořád.A má i víc možností :)

BubblE *JackiE*

lepší ? možná trochu..ale nikdy nezapomenu ..

12. října 2009 v 21:13 | BubblE *JackiE*
H E L L O

Omlouvám se.Bohužel jsem na blogování neměla ani pomyšlení.Dneska jsem byla v Praze..Celkem sranda všude zácpa horší jak v Plzni . Jela jsem do časáku ''DÍVKA'' ano :P Bude ze mě modelka ..Spíš ''fotomodelka'' byli tam ještě dvě holky se mnou .. jedna vietnamka já jí říkám Hay Lin :D ale jmenuje se Ming a Klára :) Vážně skvělé holky..Konečně jsem se poznala s tím bláznivým Tazzýýkem :D To je prostě magor ..Jinak jsem fotili v ''Hangárech'' vojenské prostředí ..Fotily jsme u takového ''letadýlka'' já se u něj fotila samostatně ..Byla jsem moc vysoká do dvojice ..Takže jsem tam sama ..Měla jsem takovou ''fešnou'' čepičku ..Bylo to něco ve stylu ''street'' ...Pak se fotila Ming a Klára ..A já si do toho letadle musela vlézt ..Celkem prdel .. Zasekla se mi tam noha tak jsem křičela '' HELP ME'' .. Pak mě z toho pekelnýho stroje vytáhli ..Taky tam byli hrozně milý čoklové ..Málem nás s Ming sežrali .. Skvělý ..Pak jsme se ještě fotili u takový stěny z drátama .Prostě mi tam začli hustě rozesmívat ..Já zase fotila sama ... ! Pak fotily i holky ..Nejhorší bylo převlíkání v autech ..Prostě něco .. :D Já nadávala nejvíc a byla jsem nejmladší .. Ming (17) Klára(18) a Já (15) :D ..A slyšet mi bylo nejvíc .. Pak jsme jeli do takových rozpadlých domů :D .. Tam byl vítr jako svině :D já v těch fešnejch topících jsem mrzla :D .. A najednou po mě chtěli abych se smála a v hlavě mi zazněl hlas mého kamaráda který umřel,nechci říkat jeho jméno sorry ..Prostě jsem slyšela úplně jeho hlas a ty jeho hlášky a začala se smát .. Jsem ráda že je pořád se mnou ♥♥ a dává na mě pozor...Nikdy na něj NEZAPOMENU .. Když už jsme konečně dofotili tak jsme si s holkami rozdali face a maily .. Pak už jsme jeli domů ..Teda do redakce .. Tak jsme se vyfotily s Tazzýýkem :D ..Ty fotky vám jsem dám ..Pak už jsme jeli domů ..Mamka mi ještě koupila v MC drive ..Menu ..A já jela šťastně domů ..Byla jsem ráda za to že se mi povedl celý den a slyšela JEHO ...Já věděla že je pořád u mě .. :)
Možná už se to lepší,ale nikdy nezapomenu ..On bude navždy se mnou :*
Táák tady máte něco z mého dne :) A jak jste se měli vy?


BubblE *JackiE*


My ..?..

4. října 2009 v 16:47 | Andie [*Glass Tear*]
" alt="Andie [*Glass Tear*]" class="center"]
.Nevím jak bych nazvala tyhle ,,věty'' ale pro mě mají určitej smysl.

  • Dokuď budu mít poslední kapku krve v těle, nikdy nedovolím, aby se mé sny rozpadly!
  • Bez mnoha věcí se dá žít, i bez lásky, ale už se tomu nedá říct život..
  • Život je jako nekonečná hra, jen co jste si ulevili, že jste překonali první kolo, čeká na vás další, ještě těžší level.
  • Když člověk kráčí vstříc svému osudu, je často nucen změnit směr.
  • Snažit se zapomenout na lásku je jako snažit se zapomenout žít. Bez lásky nelze žít naplno…
  • Láska je jako střela, jakmile jednou zmáčkneš spoušť a zasáhneš cíl, už to nejde nikdy vrátit.
  • Mít člověka, kterému můžete věřit, je jedním z největších vítězství, které jste v životě mohli dosáhnout.

stupid

4. října 2009 v 16:20 | Andie [*Glass Tear*]
" alt="Andie [*Glass Tear*]" class="center"]
.Vážně se omlouvám.

Ani nevím co mě to popadlo,myslím předešlí článek.Prostě když mám depku musím to vypsat a je mi nějak jedno co píšu, jenom svoje pocity.A věci které bych nejraději nechtěla ani vědět ani vidět. Tomu asi nezabráním.Myslím že má asi každý svůj vlastní nebo tajný svět.A já vám ho tady napíšu.No nejsem idiot? Ale ano,jsem většinou jdou u mě první city a až pak rozum.Proto neberte moje výlevy tak vážně.Jsou to city který ventiluji ven.I když to není nejlepší nápad. Já jenom aby jste to věděli :)

Andie [*Glass Tear*]

Dokonalost <3

29. září 2009 v 22:14 | Andie [*Glass Tear*]
" alt="Andie [*Glass Tear*]" class="center"]
Já ho chci :( Musím ho mít <3 Dokonalé ;)
 
 

Reklama